Місто матиме світле майбутнє

Кілька років поспіль мешканці міста відзначають значне покращення освітлення вулиць Кам’янського навіть в тих куточках міста, де вже багато років навіть освітлювальні електромережі були обірвані.

З початком нового року керівництво міста відновило приділення пильної уваги зовнішньому освітленню. Тож, 13 січня міський голова Кам’янського провів виїзну робочу нараду з даного питання. Нові опори і енергозберігаючі світильники встановили у дворах вулиці Лісопильної.

Можна відзначити позитивні результати 2019-го року: енергетики освітлили 89 вулиць і 480 дворів. Протягом минулих 4 років відновлено освітлення на 444-х вулицях і 1380-ти дворах. Раніше територія міста освітлювалася лише на 15%, а нині на 85%.


«Ми продовжуємо роботи з відновлення зовнішнього освітлення в місті. Вже виконано великий обсяг робіт. Нам залишилося освітити вулиці приватного сектора і 300 дворів з будинками двоповерхової забудови. В цьому році ми плануємо освітити 200 дворів і 80 вулиць, а в наступному 2021-му році плануємо повністю завершити роботи з відновленню зовнішнього освітлення, і місто буде освітлене на 100% », – сказав Андрій Білоусов.