Будівництво Палацу спорту навесні розморозять

За інформацією департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Кам’янської міської ради, будівництво Палацу спорту на вул. В’ячеслава Чорновола, 67 Е буде продовжено навесні цього року.

Завдяки безпосередній участі міського голови Андрія Білоусова наше місто стало одним із шести переможців у державній цільовій програмі зі створення багатофункціональних спортивних комплексів.

Після завершення робіт у Кам’янському, на місті недобудованої у 2014 році арени Євробаскет, з’явиться найсучасніший на Дніпропетровщині Палац спорту, де наші спортсмени зможуть професійно займатися спортом та приймати змагання найвищого рівня.

Будівельні роботи на об’єкті були відновлені влітку минулого року.

Проєкт передбачає реконструкцію будівлі та створення закритого ігрового комплексу, що складається з універсальної ігрової зали для проведення фізкультурно-оздоровчих і навчально-тренувальних занять та змагань з баскетболу, міні-футболу, волейболу, тенісу, бадмінтону, а також трибуни на 3040 глядачів. Також передбачені місця для запасних гравців, роздягальні та душові, медичний кабінет з маніпуляційною для надання своєчасної медичної допомоги і медичних послуг спортсменам та відвідувачам.

Територія відпочинку включає в себе кав’ярні на кожному поверсі.

Відкритий ігровий комплекс складається з поля для міні-футболу, роллердрому, скейт-майданчика, майданчиків для баскетболу, волейболу та настільного тенісу. На території будуть  встановлені лавки для сидіння та урни для сміття, розміщені вуличні туалети загального користування, твердопаливна блочно-модульна котельня, майданчик з контейнерами для твердих побутових відходів.

Також буде здійснено капітальний ремонт внутрішньо-квартальної автомобільної дороги, облаштування відкритих автостоянок на 207 місць, благоустрій та озеленення прилеглої території, встановлення металевої огорожі по периметру спортивних майданчиків та по периметру території.