Опіка старими і немічними – обов’язок влади

До Кам’янського величезною фурою прибула допомога Обласного штабу протидії коронавірусу. Цю гостро необхідну за часів карантину підтримку соціальним працівникам міста допомагали розвантажувати курсанти та співробітники ДСНС.

За словами заступниці міського голови Кам’янського Тетяни Завгородньої, матеріальну допомогу  продуктовими наборами, наше місто отримало за розпорядженням голови Дніпропетровської  ОДА і за дорученням голови обласної ради. Загалом, для Кам’янського було виділено 2 468 продуктових наборів. Ці продуктові набори у подальшому соціальні працівники будуть розвозити малозабезпеченим верствам населення, самотнім пенсіонерам, людям з інвалідністю по зору, слуху, родинам загиблих на полях російсько-української війни, городянам із захворюваннями психіки, а також категоріям людей, які мають потребу в подібній допомозі.

Кожен з набрів містить кіло цукру і півтора солі, кіло пшеничної і гречаної крупи, кіло борошна і 0,8 кг макаронів, пляшку соняшникової олії, банку згущеного молока, велику пачку печива, мило і рулон туалетного паперу. Окремо будуть додані антисептики.
«Хочу висловити окрему подяку керівництву міського управління ДСНС і курсантам служби за допомогу, надану при розвантаженні продуктових наборів. Наборів дійсно дуже багато, і самі ми би впоралися з великими труднощами», – підсумувала Тетяна Завгородня.