Безкоштовний проїзд для школярів і студентів у Кам’янському

0
133 просмотров


Наслідуючи досвід інших міст України, виконавчий комітет Кам’янської міської ради на останньому засіданні з метою покращення соціального захисту молоді прийняв рішення про надання права безкоштовного проїзду учням шкіл, студентам денної форми навчання вищих навчальних закладів різних рівнів акредитації та учням професійно-технічних закладів, незалежно від форм власності. 

Згідно з рішенням комунальне підприємство «Кам’янське автотранспортне підприємство 042802» на підставі укладеного договору про організацію перевезень пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування у Кам’янському має забезпечити безкоштовний проїзд учнів закладів загальної середньої освіти, студентів денної форми навчання вищих навчальних закладів I–IV рівнів акредитації та учнів професійно-технічних закладів незалежно від форм власності на міському автобусному маршруті загального користування №14 без компенсації.

Згідно з рішенням міськвиконкому, дітей та молодь безкоштовно перевозитимуть щоденно з 7:00 до 19:00, крім вихідних, неробочих днів, святкових днів і канікул.

Щоб скористуватися пільгою учні закладів загальної середньої освіти мають пред’явити учнівський квиток, який можна зареєструвати в навчальному закладі. Студенти денної форми навчання вищих навчальних закладів I–IV рівнів акредитації та учні професійно-технічних закладів, незалежно від форм власності користуються безкоштовним проїздом за допомогою студентського (учнівського) квитка.