Подовження терміну подання громадських проєктів

Третій рік поспіль у Кам’янському готуються до боротьби і чергового визначення учасників у розподілі коштів Громадського бюджету участі. Для збільшення можливостей і кількості учасників у цьому проєкті, департаментом  економічного розвитку міської ради було внесено на розгляд Координаційної ради з питань партиципаторного бюджетування (бюджету участі) пропозицію щодо подовження терміну подання громадських проєктів до кінця січня 2020 року. В результаті обговорення етап прийому вирішили подовжити до 01.02.2020 включно.

Міська рада запрошує усіх активних кам`янчан долучитися до наступного циклу бюджету участі та підготувати проєкт, заповнивши три обов`язкові бланки (бланк-заявку, декларацію авторства та бланк із підписами 20 осіб, які підтримують проєкт).

Подати такий проєкт можливо наступними шляхами:

– через ЦНАП та його філії у Дніпровському та Південному районах міста на паперових носіях;

– самостійно зареєструватись на платформі https://kamianske-budget.e-dem.in.ua/ та подати проєкт в електронному вигляді;

– надіслати заповнені форми проєкту на електронну пошту BUKMR@ukr.net (місцевий адміністратор здійснить завантаження самостійно).

Подання громадських проєктів відбувається за чотирма категоріями: «Інфраструктура», «Спортивні та соціальні проєкти», «Екологія, ІТ та культура» та «Комунальні заклади, підприємства та установи». Таким чином кожен кам`янчанин має право подати від одного до чотирьох проєктів (по одному в кожній із запропонованих категорій). Майбутнє голосування за ці проєкти передбачає також право кожного мешканця проголосувати за 4 громадські проєкти (по одному в кожній із категорій).