Юна лавреатка з Кам’янського

0
389 просмотров

Нещодавно учениця фортепіанного відділу дитячої музичної школи №1 м. Кам’янського Аміна Ахмадова (клас викладачки М. Гончар) взяла участь у Міжнародному конкурсі «Сузір’я Святогір’я — Gold Europe», що у дистанційному режимі 13-15 травня проходив за сприяння Міністерства культури Чехії та регіонального Українського центру культурних досліджень Міністерства культури України. Відзначимо, що цей конкурс є відбірковим для участі у фінальному етапі в Празі.


Говорячи про фестиваль, варто зазначити, що в ньому брали участь групи і солісти вокальних, хорових та інструментальних жанрів, а також юні представники хореографічного, театрального, образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва. Учасників, які прагнули лише спробувати свої сили, пропонувалася номінація «дебют». 

Переможців та призерів визначали у п’яти вікових категоріях і групі «профі» (змішана група конкурсантів з різних вікових груп). За повідомленням дирекції ДМШ №1, наша землячка брала участь у  виступах III-ї вікової категорії (12-14 років) в номінації «Фортепіано» і стала лауреатом I ступеня.