У Камʼянському пройшло засідання виконкому міськради: які питання вирішувалися

Сьогодні, 27 березня, у Камʼянському пройшло чергове засідання виконавчого комітету міської ради. До порядку денного були включені 109 питань.

Про це повідомляється на сайті Камʼянської міської ради.

Члени виконавчого комітету заслухали планове питання підготовлене департаментом економічного розвитку «Про підсумки фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств Кам’янської міської ради» та внесли зміни до рішення виконкому «Про затвердження фінансових планів комунальних некомерційних підприємств на 2024 рік».

Виконком затвердив порядок перерахування у 2024 році коштів субвенції з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів.

З метою вшанування в Кам’янській міській територіальній громаді  пам’яті загиблих Героїв прийнято рішення про створення та облаштування Алеї Героїв – захисників Батьківщини на міському кладовищі по вулиці Весняній.

Виконком погодив встановлення меморіальних дощок на честь полеглих захисників України Юліана Ступака, Андрія Гудима, Руслана Леонтьєва, Євгенія Лістратова та Дениса Шевченка. Пам’ятні дошки будуть встановлені на навчальних закладах, випускниками яких вони були.

Затверджено порядок видачі довідок, актів, побутових характеристик органами самоорганізації населення мешканцям приватного сектору та селища Світле Кам’янської міської територіальної громади.

Частина питань стосувалися внесення змін до складу консультативно-дорадчих органів та приведення у відповідність положень про них.

Розглянуто низку житлових питань, таких як: надання житлової площі у гуртожитках комунальної власності, користування соціальним житлом, надання житлових приміщень, внесення змін до договорів найму житлових приміщень, надання житлової площі для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб.

Питання, підготовлені службою у справах дітей, стосувалися надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій, надання статусу дитини-сироти та статусу дитини, позбавленої батьківського піклування,  встановлення опіки над малолітньою дитиною, закріплення житлового приміщення за неповнолітньою дитиною тощо.