Олександр Залевський про питання майбутньої сесії

У Кам’янському стало доброю традицією знайомити представників міських ЗМІ з питаннями, що будуть розглянуті на майбутній сесії міської ради.

Тож, і цього разу напередодні сесії секретар міської ради 24 лютого провів брифінг. Олександр Залевський повідомив, що на розгляд 40-ї чергової сесії міської ради, яка відбудеться 28 лютого, внесено 66 основних та 18 додаткових питань.

На початку сесійного засідання будуть заслухані інформаційні доповіді начальника міського відділу поліції Андрія Пінчука та керівника місцевої прокуратури Михайла Захарова.

 У подальшому депутати розглянуть 2 земельних питання: про набуття (припинення) прав на землю та передачу громадянам земельних ділянок у власність та на умовах оренди. Олександр Залевський нагадав, що міська рада, відповідно до мораторію, не розглядає рішення про тимчасові споруди.

Рішенням про припинення діяльності юридичної особи – комунального некомерційного підприємства Кам’янської міської ради «Міська дитяча лікарня» заплановано приєднання дитячої лікарні до міської лікарні №9. Зазначене рішення прийматиметься в межах медичної реформи. «Як комунального, окремого закладу, дитячої лікарні не буде, але лікарі та медперсонал працюватимуть у звичному для дітей та мешканців міста режимі», – зазначив Олександр Залевський.

Розглядатимуться питання про надання КП «Дніпродзержинське житлове об’єднання» дозволу на реалізацію нерухомого майна в рахунок погашення кредиторських вимог, про надання дозволу КП «Тепломережі» на списання комунального майна (обладнання, яке не використовується у виробництві теплової енергії).

Депутати розглянуть звіт про виконання міського бюджету за 2019 рік та внесуть зміни до міського бюджету на 2020 рік, які передбачають перерозподіл бюджетних коштів в рамках затвердженого бюджету.

З програми соціально-економічного та культурного розвитку міста на 2020 рік пропонується виключити реконструкцію 2 об’єктів, де цього року планується розпочати капітальний ремонт – ліцей № 1 та школа №5. У зв’язку із цим буде внесено відповідні зміни до Програми розвитку освіти міста.

Розглядатимуться зміни й до рішення про децентралізацію системи теплопостачання правобережної частини міста, якими уточнюються кошти на поточний ремонт внутрішньобудинкових мереж, ремонт з облаштуванням електропалення в оселях де мешкають громадяни з незахищених верств населення. 

Олександр Залевський зазначив, що в подальшому міська влада планує відмовитися від опалення правобережної частини міста ДДТЕЦ, що включатиме в себе перехід частини абонентів на індивідуальне опалення та будівництво мінікотелень.

На сесії депутати розглянуть і питання про затвердження Програми підтримки громадських організацій фізкультурно-спортивного спрямування міста Кам’янське на 2020-2024 роки, яка передбачає виділення коштів на підтримку федерацій з олімпійських видів спорту – 21 вид спорту на суму 1 мільйон гривень.

Секретар міськради насамкінець наголосив на тому, що серед основних та важливих питань лишається внесення змін до міських програм розвитку транспортного комплексу міста Кам’янського на 2018-2022 роки в цілому, та електричного транспорту зокрема на 2019-2021 роки. У рамках виконання цих програм передбачається придбання в лізинг 30 автобусів та 6 трамваїв.