“Моє волосся має бути ідеальним”. Трамп скасував обмеження на напір води в кранах США

Президент США Дональд Трамп підписав новий указ, який покликаний "скасувати війну лівих проти водяного тиску".

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Politico.

Трамп доручив міністру енергетики США Крісу Райтy скасувати правила часів колишніх президентів Барака Обами й Джо Байдена, які обмежують тиск води в душових насадках. Зокрема, він обурювався через стандарти ефективності, які, за його словами, заважають йому доглядати за своїм "ідеальним волоссям".

"Особисто я люблю приймати гарний душ, доглядати за своїм прекрасним волоссям. Я мушу стояти під душем 15 хвилин, щоб воно хоч трохи намокло. Вода капає – кап-кап-кап. Це просто абсурд", – заявив Трамп журналістам під час підписання указу в Овальному кабінеті.

У пояснювальній записці до указу Білий дім представив нововведення як спробу Трампа скасувати надмірне регулювання, яке "душить американську економіку, зміцнює бюрократію і придушує особисту свободу".

Втім, американський президент уже давно виступає проти політики, що спрямована на збереження води в санвузлах.

"Моє волосся – не знаю, як у вас, але воно має бути ідеальним, ідеальним", – казав він біля Білого дому у 2020 році.

У серпні 2020 року Міністерство енергетики США ініціювало зміну правил, яка дозволяла окремим насадкам душу, а не всій душовій головці, подавати до 2,5 галонів води за хвилину. Адміністрація Байдена оголосила про плани скасувати це правило в липні 2021 року.

Як зазначено в документі Білого дому: "війна за душі триває".

"Я стаю під душ, хочу, щоб моє прекрасне волосся гарно намилювалося. Я наношу найкращий засіб, який тільки можна купити, заливаю його собі на голову. Вмикаю воду – а вона, чорт забирай, ледь капає. Я не можу змити засіб із волосся. Це жахливо", – сказав Трамп на заході Turning Point Action у Детройті в червні 2024 року.

Тарифи Трампа

2 квітня президент США Дональд Трамп підписав указ про введення мит на імпорт товарів з більш ніж 180 країн. За його словами, цей крок є відповіддю на "несправедливі тарифи", які інші держави накладають на американські продукти.

Відповідно до документа, для певних країн будуть встановлені взаємні мита в межах від 11% до 48%, а для решти – "базова" ставка на рівні 10%.

Аналітики оцінюють, що ціни на споживчі товари, зокрема на iPhone, можуть зрости на 30-40%, якщо Apple вирішить перенести додаткові витрати на покупців.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.