Містяни з вадами слуху і мови почуті

У Кам’янському професійний вклад людей з вадами слуху і мови завжди був помітним і як наслідок – оцінений громадськістю і владою. Підприємство, де знаходять роботу наші земляки з такими вадами працює в місті багато років. Нормальні умови роботи його працівників мають бути підкріплені пристойними побутовими умовами і зручностями. Тож, цілком  природно, що комунальним підприємством Кам’янської міської ради “Інформаційні системи” розроблено цілодобовий канал комунікації Єдиної диспетчерської служби міста із громадянами, які мають порушення слуху та мови.

Дана категорія громадян має можливість повідомити Єдину диспетчерську службу (ЄДС) про аварійні ситуації та зареєструвати звернення по роботі усіх комунальних служб міста. А саме, звернутися за допомогою приватного повідомлення у соціальній мережі Facebook на профіль ЄДС м. Кам’янське або за допомогою приватного повідомлення у Messenger, Telegram на мобільний номер оператора Єдиної диспетчерської служби (067) 234-15-46.

Крім цього, на базі ЦНАПів у робочі дні працює адміністратор, до якого можна звернутись за допомогою програми відео зв’язку з сурдоперекладом та заповнити заявку на реєстрацію звернення до ЄДС.

Номер зареєстрованої заявки буде повідомлено за вищезазначеними каналами, а також продубльовано СМС інформуванням на мобільний телефон заявника.