Баскетбольна бронза у Кам’янському

Стало відомо, що виконком Федерації Баскетболу України на своєму засіданні ухвалив рішення завершити проведення 29-го чемпіонату України у Дивiзiонi «A» (Суперліга) та Дивiзiонi «Б» (Вища Лiга) в умовах поширення у світі коронавірусу COVID-19.

Рішення набуває чинності 12 березня. Призери чемпіонату та всі зайняті клубами місця визначені відповідно до рейтингу команд на час закінчення змагань.

Таким чином, у своєму дебютному сезоні у Суперлізі кам’янський «Прометей» посів третє місце (перше – БК «Дніпро», друге – «Київ-Баскет»). Команді буде вручено бронзові медалі.

У 24 матчах чемпіонату «Прометей» здобув 16 перемог і 8 iгор програв, що в сумі склало 40 очок. Команда в середньому набирала 89,4 очка (кращий показник у Суперлізі), її суперники – 83,1.

Вітаємо «бронзових» земляків з успішним дебютом!