В Кам’янському пройшла позачергова сесія міської ради

0
413 просмотров

25 жовтня депутати міської ради зібрались на позачергову сесію. Головне питання — децентралізація опалення на Соцмісті та БАМі. Раніше міський голова Андрій Білоусов вже зазначав, що «ДніпроАзот» більше не буде постачати опалення на ці мікрорайони, через те, що підприємство відмовляється від послуг ТЕЦ.

Таким чином, в міськраді вирішили перевести жителів цих мікрорайонів на електроопалення. На оновлення мереж виділили 14 мільйонів гривень.

Вже наступного тижня ми виділяємо фінансування ДТЕК Дніпровські електромережі. З 1 листопада бригади починають роботи з модернізації мереж і до весни ці мають їх повністю виконати. Паралельно ми ведемо діалог з «ДніпроАзот» і просимо подати опалення ще цього сезону. Враховуючи те, що у користувачів тепла борг перед підприємством складає 70 мільйонів, будемо підписувати графіки його погашення.

Також якщо протягом опалювального сезону мешканці будинків, у яких електромережі вже модернізовані, звертатимуться із проханням від’єднати їх від централізованого теплопостачання, будемо йти назустріч людям та надавати можливість користуватися електроопаленням. Із автономним опаленням рахунки за спожите тепло зменшаться в рази. Нарешті ми досягли порозуміння з ДТЕК Дніпровські електромережі, знаємо, скільки коштів потрібно вкласти і, що найголовніше, необхідні 14 мільйонів – доступний для міського бюджету ресурс, на відміну від суми у 500 мільйонів, яку підприємство озвучувало нам раніше», – зазначив міський голова Андрій Білоусов.