У Кам’янському відкрили першу в історії міста мечеть «Аль-Басір»

20 жовтня у Кам’янському урочисто відкрили першу в історії міста мечеть «Аль-Басір», яка стане релігійним центром мусульман.
Релігійна будівля розташована по вулиці Василівській, 60. У структуру мечеті входить жіноче відділення, бібліотека і зона відпочинку. Для мусульманської громади, яка мешкає у Кам’янському, – це велика радість і знакова подія. Раніше на молитви і обговорення своїх питань віруючим доводилося їздити в обласний центр.
На церемонію відкриття мечеті приїхав мер Кам’янського Андрій Білоусов, а також велика делегація гостей з усієї України, представники релігійних громад, керівництво Духовного управління мусульман «Умма».
«Я радий, що мусульманській громаді Кам’янського, яка складається з представників різних націй і етносів, вдалося сформувати стійку громаду і відкрити першу в історії міста мечеть. Ми завжди готові підтримувати позитивні процеси, що відбуваються в сфері реалізації релігійних свобод громадян. Ця мечеть сприятиме подальшому розвитку міжрелігійного, міжкультурного діалогу та співпраці, а також допоможе підтримувати і формувати основи добросусідства », – сказав Андрій Білоусов.