У Кам’янському стартувала військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»)

23 квітня у Кам’янському урочисто розпочались міські змагання Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).
Девіз Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри – мужність, шляхетність, відвага. Це одна з форм позакласної роботи зі спортивного, патріотичного і морально-етичного виховання молоді.

З відкриттям змагань учасників привітав Кам’янський міський голова Андрій Білоусов, побажав їм з користю провести час, отримати нові знання та навички.
«Дякую організаторам і викладачам за їх внесок у військово-патріотичне виховання молоді. А учням бажаю успішно пройти всі етапи гри і гідно представити наше місто на змаганнях всеукраїнського рівня», – сказав Андрій Білоусов.

У триденних змаганнях на базі Дніпровського Центру підвищення кваліфікації державної кримінально-виконавчої служби України беруть участь 312 старшокласників із 39 закладів загальної та середньої освіти. Перший етап гри складається з фізичної і стройової підготовки, творчих виступів, історичних конкурсів та інших завдань.