Мурали, рентген та бібліотека: які проекти Бюджету участі перемогли в Кам’янському

31 травня в Кам’янській міськраді остаточно затвердили проекти, що будуть втілені в рамках програми “Бюджету участі”. Нагадаємо, що цьогоріч внесли зміни до розподілення коштів. Їх розбили по чотирьом сферам – освіта, медицина, інфраструктура. Спорт, екологія та культура були в одному блоці. Відповідно, переможців обирали серед тих, хто набрав найбільше голосів у своїй сфері. Таким чином, перші місця зайняли проекти:

 • Освіта – №112 «Здоров`я молоді – запорука майбутнього» (облаштування спортивного майданчика для мешканців мікрорайону)
  СЗШ №27, Романкове,
  автор: Пастернак
  Любов Сергіївна,
  вартість проекту: 199 000,00 грн
 • Інфраструктура – №78 «Щасливе місто»
  (художній розпис фасаду будівель (МУРАЛ
  на лівобережжі)
  автор: Левченко
  Тимур Олександрович,
  вартість проекту:
  177 500,00 грн – інфраструктура
 • Медицина – №11 «Найсучасніший рентгенодіагностичний комплекс для отримання знімків зубів з цифровою та плівковою обробкою для КНП КМР ЦПМСД №1 з облаштуванням кабінету»,
  ЦПМСД №1,
  автор: Абалішина
  Тетяна Анатоліївна,
  вартість проекту:
  199 900,00 грн
 • Культура – №54 «ПРИВАБЛИВА БІБЛІОТЕКА: створення стильного, комфортного, ергономічного бібліотечного простору та прилеглої території»,
  автор: Герасюта
  Тетяна Іванівна,
  вартість проекту:
  199 000, 00 грн

Загалом, зі 104 проектів планують реалізувати 14. З них два проекти, які обрали на гроші, що залишились поза сферами – 233 тисячі гривень. Один з проектів взяли із загального рейтингу, що набрав необхідну кількість голосів. Ним виявився проект Ірини Кривошеї – облаштування спортивного майданчику в СЗШ № 22. Інший – на залишок від загальної сумми та дофінансування на 20% з бюджету. Під потрібну сумму підходив проект Едуарда Оверченка, який запропонував придбати каталку для пацієнтів з гідроприводом ПТР в лікарню № 7.