«Сильним бути модно»: в парку Кам’янського пройшов спортивний фестиваль (фото)

0
685 просмотров

31 травня в центральному парку Кам’янського пройшов спортивний фестиваль «Сильним бути модно». На баскетбольному полі зібрались представники спортивних клубів та об’єднань міста — боксу, дзюдо, греко-римської боротьби, кікбоксингу, айкідо, тхеквондо ВТФ, армреслінгу, центру бойових мистецтв «Спарта», а також учні Кам’янського коледжу фізичного виховання. Вони продемонстрували містянам свої вміння, провели декілька спаррингів.

Андрій Білоусов подякував спортсменам гідну активну позицію, популяризацію здорового способу життя серед містян. Також міський голова вручив спортивним колективам заохочувальні сертифікати.

Я вдячний вам, шановні спортсмени, за те, що ви займаєтеся спортом, прославляєте наше місто, беручи участь і перемагаючи на змаганнях найвищого рівня, а також вдячний всім тренерам за величезний внесок у вашу підготовку і виховання, — сказав Андрій Білоусов.

Також, недалеко від проведення фесту розмістились активісти військово-спортивної організації «Сокіл» — вони вчили всіх бажаючих розбирати та збирати автомат Калашнікова.