Театр Кам’янського приготував для містян новорічну казку

До новорічних свят кам’янський театр імені Лесі Українки готує для містян святкову програму.

Для дітей з 21 грудня до 9 січня презентують нову виставу Рапунцель за мотивами казок братів Грімм. На перший погляд класична історія, містить у собі непередбачувані сюжетні повороти. Такж дітвора зможе насолодитись веселим танцями та побачити яскраві костюми акторів.

Тим часом на Новій сцені дітворі презентують “Легенди Нарнії” Керола. Вистава  буде  представлена 28, 29, 30 грудня і 4, 5, 6 січня. Для пошановувачів музичних казок два дні – 2 та 3 січня презентуватимуть виставу «Чарівна ніч, або Коли оживають іграшки». Торік маленьким глядачам дуже сподобалась вистава, тож театр презентує її знову.

Щорічно в святочні дні театр представляє нові концертні програми до Різдва  і Старого Нового року. Дотримуючись цього доброго  звичаю, початок 2020- го театр відзначить двома новими святковими шоу-програмами. Різдвяний концерт «І сходять ангели з небес…» відбудеться 8 і 18 січня.

А 13 і 14 січня театр запрошує на «староноворічне» шоу «Сяйво зірок». Цей своєрідний «святковий бонус» – ялинка для дорослих, які в душі все одно залишаються дітьми. Радість, веселощі, приємні сюрпризи, зустрічі з акторами, які давно полюбилися і знайомство з новими, а також незмінний привітний прийом в святково прикрашеному приміщенні – подарують  гарний настрій і заряд оптимізму. Ставить програму заслужений діяч мистецтв України Олександр Варун.