Кам’янчан запрошують дізнатися, чим вони дихають: анонс

Громадські активісти дніпровської організації Save Dnipro запрошують кам’янчан на воркшоп, де начать вимірювати викиди у повітрі. Екоактивісти планують зібрати датчик із виміру дрібнодисперсного пилу, там же його можна буде придбати за 1400 гривень.

Дрібнодисперсний пил – найбільш небезпечний серед забруднювачів повітря і моніторинг його рівня дозволить отримувати дані, що стануть вагомим аргументом у суперечках із заводами, які заявляють про дотримання екологічних норм.

Таким чином, ми з вами робимо так, що Україна перестає бути білою плямою на світовій мапі моніторингу забруднень повітря. А ще ми з вами створюємо повністю незалежну і децентралізовану систему громадського моніторингу, завдяки якій ДТЕК або ДМК не зможуть нас обдурити солодкими розповідями про те, що “ніяких викидів понад норму не було”, – розповідає активіст Save Dnipro Артем Романюк.

Захід відбудеться 15 серпня о 18:00 в готелі Shiller, на вулиці Медичній, 5. Внесок на придбання датчика можна зробити за посиланням: https://goo.gl/97vd5Y.