В лікарню Мечнікова в Дніпрі привезли тяжкопораненого воїна

0
165 просмотров

В лікарні імені Мечнікова в Дніпрі рятують життя воїна, що попав під обстріл ПТРК поблизу Гранітного, Донецької області. Про це повідомив головний лікар Мечнікова Сергій Риженко на своїй сторінці у Facebook.

Старшому матросу Сергію з Миколаєва 32 роки. В нього відкрита черепно-мозкова травма, десятки уламків попали в груди, голову та шию. Всю ніч його рятували лікарі Мечнікова. Наразі, повідомляє Риженко, стан бійця покращився. Втім, його чекають наступні операції та реабілітація.

Каже тихо за синів. Молодший піде в школу, 6 років, найстаршому — 11.
Переживає, щоб вони вивчилися, стали мужиками, — пише Сергій Риженко

Нагадаємо, що 10 липня, в районі селище Гранітне, Донецької області проросійські терористи обстріляли автомобіль новопризначеного голови Донецької військово-цивільної адміністрації Павла Кириленка з протитанкового ракетного комплексу. Сам голова ВЦА не постраждав, а от снаряд влучив в автомобіль супроводу. Внаслідок, один воїн загинув, а Сергій у реанімаційне відділення Мечнікова із важкими пораненнями. Мета поїздки Кириленка невідома. Більше того, повідомляють, що голова Донецької ВЦА навіть не погодив її зі штабом Операції Об’єднанних Сил.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here