В лікарню Мечнікова в Дніпрі привезли тяжкопораненого воїна

0
478 просмотров

В лікарні імені Мечнікова в Дніпрі рятують життя воїна, що попав під обстріл ПТРК поблизу Гранітного, Донецької області. Про це повідомив головний лікар Мечнікова Сергій Риженко на своїй сторінці у Facebook.

Старшому матросу Сергію з Миколаєва 32 роки. В нього відкрита черепно-мозкова травма, десятки уламків попали в груди, голову та шию. Всю ніч його рятували лікарі Мечнікова. Наразі, повідомляє Риженко, стан бійця покращився. Втім, його чекають наступні операції та реабілітація.

Каже тихо за синів. Молодший піде в школу, 6 років, найстаршому — 11.
Переживає, щоб вони вивчилися, стали мужиками, — пише Сергій Риженко

Нагадаємо, що 10 липня, в районі селище Гранітне, Донецької області проросійські терористи обстріляли автомобіль новопризначеного голови Донецької військово-цивільної адміністрації Павла Кириленка з протитанкового ракетного комплексу. Сам голова ВЦА не постраждав, а от снаряд влучив в автомобіль супроводу. Внаслідок, один воїн загинув, а Сергій у реанімаційне відділення Мечнікова із важкими пораненнями. Мета поїздки Кириленка невідома. Більше того, повідомляють, що голова Донецької ВЦА навіть не погодив її зі штабом Операції Об’єднанних Сил.