Поліція накрила наркобізнес на півмільйона: відео

0
325 просмотров

Національна поліція України накрила міжобластне угрупування наркодилерів, яке постачало важкі наркотики. Як повідомляють правоохоронці, етнічне угрупування торгувало наркотиками на території Запоріжжя та Дніпропетровщини. Зловмисники спеціалізувались на «важких» наркотиках — метадолі та трамадолі. При тому, збували їх обмеженому колу осіб.

Це дозволяло їм чинити серйозний вплив на кримінальну ситуацію у двох областях. Втім навіть вплив не врятував їх від правоохоронних органів. Поліція накрила угрупування, провела 14 обшуків та вилучила наркотиків на загальну сумму в півмільйона гривень. Самих же наркодилерів чекає слідство і суд. Їх затримали під час чергової оборудки на шляху з Дніпропетровської області. Наразі, вирішується питання щодо арешту майна — це будинки в Запоріжжі, Києві та непідконтрольніх Україні територіях.

Поліція викрила злочинну групу оптових збувачів «важких» наркотиків

Поліція викрила злочинну групу оптових збувачів «важких» наркотиківЗловмисники збували метадон та трамадол в Центральному та Південному регіонах України.Правоохоронці провели 14 обшуків у Дніпропетровській та Запорізькій областях. Під час обшуків вилучили наркотики та прекурсори на загальну суму понад півмільйона гривень. Зловмисники є учасниками закритої групи, створеної на етнічній основі. Наркотичні засоби збували виключно обмеженому колу осіб та чинили серйозний вплив на криміногенну ситуацію в Україні.#новини #поліція #наркотики #безпека Сергій Князєв Vyacheslav Abroskin Iaroslav Trakalo Департамент протидії наркозлочинності Національної поліції України УНН — Українські Національні Новини УКРІНФОРМ УНИАН РБК-Украина ТСН телеканал СТБ Свідок Телеканал Україна Телеканал ICTV

Опубліковано Національна поліція України Середа, 10 липня 2019 р.