У Кам’янському комунальники та підрядники не припиняють роботи з благоустрою

0
27 просмотров

У місті тривають роботи з благоустрою та забезпечення санітарії на міських вулицях та у дворах, незважаючи на складні умови воєнного часу. Комунальники виконують роботи на багатьох напрямках: продовжують боротися з підтопленнями центральної частини міста, обрізають дерева, прибирають тротуари та дороги, ремонтують обладнання дитячих майданчиків. 

Так, наприклад, на вулиці Шепетова підрядник проводить роботи з поліпшення функціонування системи відведення зливових стоків. І не просто їх прочищення – 4 зливоприймача тут замінять на нові. Для вивчення засміченості труб використовується сучасне обладнання – технічний ендоскоп, за допомогою якого відеозображення можна виводити на переносний екран. Згодом ще більш масштабні роботи заплановано виконати на вулиці Широкій.

У місті також підрізають дерева та косять газони. Висадку нових кущів спіреї, замість зачахлої, на проспекті Ювілейному проводять робітники комунального підприємства «Транспорт».

У сквері вже почали прибирати опалого листя. 

У належному стані підтримуються території дитячих садочків та шкіл, міські дороги та двори. 

Дитячі майданчики теж ремонтують, замінюють пошкоджені елементи. 

Біля кіноконцертного залу «МИР» робочі поліпшують тротуарне покриття.

Після інспекції робіт міською владою, робітникам комунальних підприємств та підрядникам було надано тиждень задля того, щоб виправити ряд зауважень. В цілому ж місто знаходиться в нормальному санітарному стані.