Проєкти для молоді та дітей-переселенців реалізують у Центрі молодіжних ініціатив Камʼянського

Корисні тренінги із працевлаштування та заняття, що сприяють розвитку впевненості та креативності, організовують в Кам’янському для дітей та молоді віком від 6 до 29 років. Тільки за минулий тиждень ЦМІ провів сім таких заходів.

Під час тренінгу «Планування кар’єри та прийняття рішень» говорили про процес пошуку роботи, робили огляд каналів пошуку роботи та обмінювалися досвідом. Учасники тренінгу «Пошук роботи та критичне мислення» вчилися самостійно аналізувати інформацію про ринок праці та отримали інформацію про можливі місця проходження практики, стажування та працевлаштування. Тренінг «Співбесіда та ведення переговорів» був присвячений проходженню співбесіди та ефективній самопрезентації. Його учасники відпрацювали різні робочі кейси.

На заняттях з драматерапії, фототерапії, скульптуротерапії та танцювальної терапії учасники розвивали свою творчість та креативність, вчились імпровізувати, відпрацьовували нові способи емоційного мовлення та спілкування, а також отримали купу корисної інформації, яку застосували на практиці. 

Задля збільшення можливостей з працевлаштування для молодих кам’янчан Центр молодіжних ініціатив підписав меморандум з Кам’янським міським центром зайнятості. Також команда ЦМІ в рамках проєкту «Банк ідей 2.0: MOLO, дій!», що реалізує МолоДвіжЦентр.Львів у співпраці з Фондом Народонаселення ООН в Україні – UNFPA Ukraine, отримала фінансування на два проєкти: «Ініціативні: навчальна програма з розвитку учнівського самоврядування» та «Волонтерська резиденція».

Більше про діяльність Центру молодіжних ініціатив розповіла його керівниця Катерина Боровик на брифінгу у Дніпропетровській ОВА.

За її словами, протягом серпня збираються провести зустрічі молоді з представниками місцевої влади у громадах. Говоритимуть про захист прав переселенців.

Окремий проєкт присвячений працевлаштуванню молодих людей з числа переселенців. Запланували 4 інтерактивних заняття і підсумковий форум до Дня молоді. Можна буде поспілкуватися із потенційними роботодавцями. А ще дізнатися, як правильно спланувати свою кар’єру.

З серпня до грудня 2022 року функціонуватиме осередок «ВільноХаб». Там щомісяця організовуватимуть понад півтора десятка різних неформальних подій. Надаватимуть психосоціальну підтримку. Долучатися можуть переселенці від 10 до 35 років. 

До кінця року проведуть 80 безкоштовних занять з арт-терапії для дітей та підлітків 6-18 років.

Молодь 14-20 років запрошують долучитися до Одноденної волонтерської резиденції. Вона покликана підтримати ментальне здоров’я, попередити емоційне вигорання юних волонтерів. Передбачені нетворкінг для обміну досвідом, консультації професійних психологів.

Загалом в усіх заходах зможуть взяти участь понад 3 тисячі людей. Розклад та більш детальну інформацію можна дізнатися на сторінці Центру молодіжних ініціатив у соцмережах.