Кам’янчанка Віра Попруга виборола срібну медаль на чемпіонаті Європи

Кам’янчанка Віра Попруга стала срібною призеркою чемпіонату Європи з пауерліфтингу, який стартував  2 серпня в Угорщин. У класичному жимі штанги лежачи Кам’янське представляли дві спортсменки – ветеран Альона Малишева, яка на фініші зупинилася за крок від медалі, та юніорка Віра Попруга, яка у підсумку виборола срібну медаль.

Через війну в нашій країні збірна України була представлена на міжнародній арені лише членами основного складу. Серед ветеранів в Будапешт (Угорщина) потрапити змогли лише жінки.

В віковій категорії «Masters 1» (ветерани) участь брали 35 спортсменок з 13 європейських країн. Вони змагалися у восьми вагових категоріях. Альона Малишева (тренер – Олександр Степанченко, СЗШ №23), боролася за медаль у ваговій категорії до 57 кг. Саме боролася, і до останнього, але вибороти бронзу завадили «зайві» 680 грамів. Саме цей додатковий критерій – особиста вага спортсмена – розмістила Альону на 4-й сходинці чемпіонату Європи.

Краще вдалося виступити Вірі Попрузі (тренер відомий спортсмен Валентин Маліков). У «юніорах» брали участь 24 спортсменки з 11 країн Європи. Віра змагалася у ваговій категорії 84+ кг, слід зазначити боротьба за золоту медаль з конкуренткою з Польщі була дуже запеклою.