У Кам’янському відбувся чемпіонат міста з жиму лежачи

Обласні змагання пройшли у спортивному залі кам’янської ДЮСШ № 2. Цей турнір  відбувся напередодні чемпіонату світу, що стартуватиме влітку у Франції.

Організаторами змагань виступили Управління молоді та спорту міста Кам’янське й місцева Федерація пауерліфтингу.

У змаганнях взяли участь 121 спортсмен з Вільногірська, Межової, Дніпра та нашого міста протягом дня виборювали у змаганнях з жиму лежачи (класика та екіпіровка) нагороди різного ґатунку. 

55 комплектів нагород розігрувалися серед чоловіків, юніорів та юнаків у 10 вагових категоріях (46, 49, 53, 59, 66, 74, 83, 93, 105, 120); серед жінок, юніорок та дівчат – у 9 вагових категоріях (40, 47, 52, 57, 63, 69, 76, 84, 84+).

У першій половині чемпіонату виступили юні спортсмени. Їм вдалося продемонструвати злагоджені дії, хорошу підготовку та витривалість. Серед представниць жіночої статі варто відзначити трьох спортсменок – Домініку Атаєву (на цих змаганнях виступала у категорії «дівчата»), Віру Попругу (категорія «юніорки») та Тетяну Музиченко (категорія «жінки»). Ці спортсменки протягом 2023 року в усіх змаганнях, де вони брали участь, в тому числі і на чемпіонатах України з триборства та жиму лежачи, посідали виключно перші місця. Окремо треба відзначити кандидатку у майстри спорту Т.Музиченко. Нещодавно Тетяна привезла у Кам’янське з Данії золото чемпіонату Європи. У підсумку, результати дівчат у змаганнях з екіпіровкою могли б бути і кращими. Проте зараз триває їхня підготовка до міжнародних стартів. Саме такі чемпіонати і потрібні для того, щоб вчасно внести корективи у підготовчий процес та вивести спортсмена на пік своєї фізичної форми безпосередньо перед чемпіонатами світу і Європи.

В особистому заліку, за підсумками чемпіонату, на першу сходинку п’єдесталу піднімалися атлети всіх спортивних шкіл Дніпровщини. Серед кам’янчан переможцями становилися представники спортивних клубів «Тандем» та «Power». Вихованцям тренерів дитячо-юнацької спортивної школи №2 КМР Г. Степанченко, В. Малікова, І. Марея, а також тренерів О. Степанченко, О. Мех, О. Кухаренко, О. Яровая, Д. Хаванський (всі – СК «Тандем»), Є. Віблого (СК «Power») вдалося завоювали 48 медалей різного ґатунку (24 золоті, 15 срібних та 9 бронзових). 

Вихованцям СК «Тандем» вдалося пробитися у призову трійку командного заліку. 222 набраних очок дозволили СК «Тандем» посісти друге місце, пропустивши вперед спортсменів з Вільногірська (338 очок). Третьою за підсумками змагань стала команда з Дніпра (212). У боротьбі за «бронзу» команді «Кам’янське» не вистачило лише 3 очок. У підсумку вона фінішувала на четвертій позиції. В п’ятірку також увійшли і спортсмени з Межової.