У Кам’янському провели фінальний етап чемпіонату з шосейно-кільцевих перегонів — UA Riders CUP

0
194 просмотров

В Кам’янському на картодромі Dnipro Kart пройшов фінальний етап відкритого міжнародного чемпіонату з шосейно-кільцевих перегонів серед професіоналів та любителів — UA Riders CUP. Чемпіонат проводиться третій рік поспіль за сприяння міського голови Андрія Білоусова. Головний організатор мотогонок – відомий гонщик, неодноразовий чемпіон країни і призер чемпіонату Європи, майстер спорту України Михайло Порхун.

Сотні глядачів прийшли підтримати учасників і зарядитися енергією швидкості і драйву. У гонках взяли участь близько 60 пілотів. Серед них, переможці попередніх етапів, два з яких проходили на європейському треку в Румунії, а також любителі і професіонали, які вирішили поборотися за чемпіонський титул. Під час урочистої церемонії відкриття мото-чемпіонату гостей і учасників привітав мер Кам’янського, лідер політичної партії «Бджола» Андрій Білоусов.

«Третій рік поспіль до нас з’їжджаються гонщики з різних регіонів країни. Я бажаю всім пілотам успіху, пройти змагання без травм, а глядачам – добре провести час. Ми і надалі будемо підтримувати і розвивати цей вид спорту, щоб з кожним роком кількість учасників зростала», — сказав Андрій Білоусов.

Близько чотирьох годин глядачі спостерігали за видовищними і азартними змаганнями. Призові місця вибороли гонщики з Києва, Дніпра, Харкова, Полтави, Мелітополя і Одеси.