Кам’янчанин став переможцем Всеукраїнського турніру з греко-римської боротьби

15 та 16 липня в Тернополі проходив десятий Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби серед борців до 20-ти років, присвячений пам’яті президента Федерації греко-римської боротьби Тернопільської області Євгена Ворка.

У змаганнях взяли участь спортсмени з 15 міст України: Харкова, Полтави, Конотопа, Києва, Дніпра, Одеси, Мукачево, Білої Церкви, Миргороду, Вінниці, Рівного, Тячева, Запоріжжя, Тернопіля та Кам’янського.

Вихованець кам’янської ДЮСШ№3 Іван Стефанський став найкращим у ваговій категорії до 55 кг серед юніорів, та завоював золоту медаль. Він обійшов спортсменів з Харкова, Полтави та Конотопа.

Змагання у Тернополі стали відбірковими до чемпіонату світу, який відбудеться з 14 по 20 серпня у Варшаві.