Атлет з Кам’янського зайняв призове місце на чемпіонаті Європи

З 9 по 18 червня у молдавському Кишиневі проходив 32-й Чемпіонат Європи з армреслінгу та 24-й Чемпіонат Європи з пара-армрестлінгу.

Змагання зібрали 1000 спортсменів з 26 країн світу. Збірну України з пара-армрестлінгу представляли 30 спортсменів, серед яких були кам’янчани: майстер спорту міжнародного класу Дмитро Сорока та кандидат в майстри спорту Євген Григір тренера Едуарда Аноткіна.

Наші спортсмени виступали серед спортсменів з вадами зору. Дмитро посів 3 місце та завоював бронзову медаль у поєдинках на праву руку, Євген став четвертим.

У командному заліку збірна України посіла друге місце,  Грузія стала першою, а Туреччина – третьою.

Привітали Дмитра та його тренера з високим досягненням начальник управління молоді та спорту Едуард Коряк та голова Дніпропетровської обласної територіальної організації політичної партії “Бджола” Олександр Лукашов.

Наразі наші атлети готуються до чемпіонату світу, який пройде з 24 серпня по 3 вересня в Алматі.