Вперше в історії. Жіноча збірна України з футзалу вийшла у фінал чемпіонату Європи

Жіноча збірна України з футзалу у матчі півфіналу чемпіонату Європи проти Угорщини здобула перемогу з мінімальним рахунком 2:1, що дозволило українкам вперше в історії вийти у фінал Євро.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Асоціацію футзалу України.

Під час гри збірна України поступалася суперницям з Угорщини, на 12-й хвилині матчу Вікторія Хорват простягла м'яч зі своєї половини майданчика та влучним ударом по воротах українок відкрила рахунок у матчі.

Українки ще у першій половині зуміли зрівняти рахунок завдяки голу Ганни Шуляк. Під час розіграшу кутового спрацювала триходівка Титова-Воловенка-Шульга, яку Ганна завершила ударом зблизька.

Вже у другому таймі на 32-й хвилині матчу Шуляк знову відзначилася голом та встановила остаточний рахунок у матчі.

У фіналі Євро-2023 з футзалу Україна зіграє зі збірною Іспанії.

Раніше ми повідомляли, що Еліна Світоліна незабаром повернеться на тенісний корт. Українська спортсменка після пологів відновлює кар'єру.

Нагадаємо, Збірна України виборола "золото" та "бронзу" у секторі жіночих стрибків у висоту на чемпіонаті Європи-2023 з легкої атлетики у приміщенні.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.