Від сьогодні у столиці вакцинуватися від COVID-19 можуть усі охочі, — Кличко

0
30 просмотров

Від сьогодні у Києві вакцинуватися від коронавірусу можуть всі охочі.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву мера Києва Віталія Кличка на початку засідання Київради.

"У столиці триває кампанія з вакцинації від коронавірусу. Міністерство охорони здоров’я офіційно оголосило про п’ятий етап вакцинації. Тепер щепитися можуть всі охочі віком від 18 років. Для цього киянам треба зареєструватися через сервіс Helsi.me. Вакцини є на вибір — CoronoVac/Sinovac Biotech або Spikevax Moderna, які надає МОЗ України", — сказав Кличко.

Він зазначив, що столиця — перша в країні за темпами вакцинації та закликав киян робити щеплення.

"Підкреслю, що Київ — перший за темпами вакцинації в Україні. Загалом від початку вакцинальної кампанії у столиці зробили майже 653 тисячі щеплень. З них першу дозу вакцини отримали 434,5 тисячі людей. Повністю імунізовані — понад 218,3 тисячі осіб. Тільки минулої доби в Києві зробили майже 21,3 тисячі щеплень. І я закликаю всіх киян подбати про своє здоров’я і здоров’я своїх близьких та зробити щеплення від коронавірусу. Бо сьогодні, як ви знаєте, світ готується до наступної хвилі пандемії, яку прогнозують вже на початку осені", — наголосив Віталій Кличко.

Кличко також додав, що від сьогодні, з 22 липня, вакцинуватися можна в Центрі вакцинації, що працює на базі МВЦ. А від завтра, з 23 липня, — в усіх пунктах щеплень, які розгорнуті на базі центрів первинної медико-санітарної допомоги в усіх районах столиці.