Україна перейшла на літній час, стрілки перевели на годину вперед

Цієї ночі, 26 березня о 03:00 Україна перейшла на літній час. Всі годинники в країні перевели на годину вперед.

Про це пише РБК-Україна з посиланням на відповідну постанову уряду.

Зазвичай в Україні на літній час перехід відбувається в останню неділю березня. Цього року перехід припав саме на ніч з 25 на 26 березня. Повернення на зимовий час відбувається в останню неділю жовтня о 4:00 ранку. Тоді ж годинник переводять на годину назад відповідно.

Попри те, що на роботу доведеться вставати дещо раніше, зазвичай збільшення світлового дня сприяє легшому пробудженню зранку.

Варто додати, що власникам смартфонів або ж сучасних гаджетів не варто перейматись, оскільки їх пристрої ймовірно автоматично "перевели стрілки". Водночас кнопкові телефони й механічні годинники доведеться переводити вручну.

Також згідно з заявою "Укрзалізниці", відсьогодні час відправлення та прибуття поїздів у квитках вказується вже з урахуванням переведення стрілок годинника.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

Увага! Під час війни активізувалися інтернет-шахраї, які видають себе за сайт РБК-Україна. Вони використовують наш дизайн та персональні дані редакції. Єдиний домен РБК-Україна – www.rbc.ua. Про фейкові сторінки з нашою назвою повідомляйте на пошту: [email protected].