Українські легкоатлети посіли призові місця на фінальному етапі Діамантової ліги

Українські легкоатлети зайняли призові місця на фінальному етапі Діамантової ліги. Андрій Проценко і Анна Рижикова посіли друге і третє місце в Цюріху (Швейцарія).

Про це пише РБК-Україна з посиланням на "Укрінформ".

У стрибках у висоту українець Андрій Проценко посів друге місце з найкращим результатом у сезоні 2,30 м. Переможцем став італієць Джанмарко Тамбері – 2,34 м.

У бігу на 400 метрів з бар'єрами Анна Рижикова фінішувала третьою з результатом 53,70. Інша українка Вікторія Ткачук показала четвертий час – 53,76 (особистий рекорд). А перемогла на цій дистанції голландка Фемке Бол.

Раніше ми писали, що українка Магучіх виграла етап Діамантової ліги, стрибнувши на 2,02 метра.