Україна почала додаткові контакти з партнерами щодо посилення кібербезпеки

0
32 просмотров

Міністерство закордонних справ України контактує з міжнародними партнерами з питань протидії кібератакам та посилення системи кібербезпеки. Вживаються заходи щодо захисту сайтів МЗС і консульств за кордоном.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на спікера МЗС України Олега Ніколенка.

"За дорученням Міністра закордонних справ Дмитра Кулеби, Українська дипломатична служба почала додаткові контакти з міжнародними партнерами для посилення здатності України протидіяти кібератакам і розвивати системи кіберзахисту", — написав у Facebook Ніколенко.

За його словами, фахівці Міністерства, у співпраці з представниками профільних відомств, вже відновили роботу сайту МЗС. Дипломат додав, що в результаті хакерської атаки контент на порталі не постраждав, витік Службової Інформації не стався.

"Вживаємо практичних заходів для посилення кіберзахисту МЗС та українських посольств і консульств за кордоном", — додав Ніколенко.

Нагадаємо, в Україні в ніч на 14 січня хакери здійснили масовану атаку на сайти держструктур. Вона стала найпотужнішою за останні чотири роки.

Відзначити, українські правоохоронці проводять розслідування нічної кібератаки, є ознаки причетності до нападу спецслужб Росії.