У Конгресі США підтримали введення санкцій проти “Північного потоку-2”

Нижня палата Конгресу США схвалила поправку, яка дозволить вводити санкції проти "Північного потоку-2". Конгресмени підтримали законопроєкт про фінансування Держдепартаменту у 2022 році.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на журналіста Bloomberg Government Джека Фітцпатріа в Twitter.

За прийняття документа проголосували 217 конгресменів, проти – 212. Законопроект серед іншого передбачає введення заходу, який має заблокувати право президента США Джо Байдена відмовитися від санкцій проти російського газопроводу "Північний потік-2".

На початку місяця цю поправку до законопроекту про закордонні витрати федерального уряду затвердив комітет з асигнувань Палати представників.

Її автором стала конгресмен-демократ від штату Огайо Марсі Каптур.

"Ми розраховуємо, що адміністрація президента почує наш сигнал і зробить пріоритетним питанням європейську енергетичну безпеку", – заявила вона.

Щоб заборона на скасування санкцій проти "Північного потоку-2" була затверджена, законопроект має схвалити Сенат, а потім – підписати президент.

Нагадаємо, документ також передбачає збільшення фінансової допомоги Україні.

Раніше повідомлялося, що у Європарламенті виступили проти угоди США і Німеччини щодо "Північного потоку-2". Там нагадали, що проект загрожує безпеці України і всієї Європи.