У Кам’янському продовжують будувати реабілітаційний центр та реконструюють ліцей

28 серпня, Кам’янське відвідав голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак. Разом із мером міста Андрієм Білоусовим і начальником Кам’янської РВА Олегом Гапічем вони перевірили хід будівництва реабілітаційного центру та реконструкції одного з міських ліцеїв. 

“Роботи у розпалі. У Кам’янському будуємо реабілітаційний центр. Для психологічного та фізичного відновлення наших воїнів. Він – на базі тутешнього медзакладу. Одного з приміщень, яке тривалий час не експлуатувалося. Його розширили. Створили просторий хол і залу, де пацієнти займатимуться зі спеціалістами. 

Грамотно продумали й кожен міліметр навколо. На подвір’ї – зони відпочинку та тренувань. Для цього облаштовують спеціальне покриття. Все за правилами безбар’єрності. 

Загалом тут працюватимуть майже 20 фахівців. Фізіо- й ерготерапевти. Логопеди і психологи. У центрі 25 стаціонарних ліжок. Амбулаторно приймати зможуть вдвічі більше людей. 

Сюди вклали кошти обласного та міського бюджетів. Власне, як і у продовження реконструкції одного з ліцеїв міста. Вона декілька років простоювала. Втім сьогодні відновилася. Залишилося розвести всі комунікації. Зробити вентиляцію та ремонт у приміщеннях. І понад 300 дітей знову сядуть за парти. Працюємо!”, – написав Сергій Лисак у своєму телеграм-каналі.