У Кам’янському планують провести реконструкції басейну в Ліцеї №1. Про це повідомив міський голова Андрій Білоусов під час урочистостей з нагоди останнього дзвоника.
За словами мера, наразі триває розробка проєктно-кошторисної документації. Крім того, у планах – не лише оновлення басейну, а й заміна покрівлі в другому корпусі закладу освіти.
Мав нагоду привітати учнівську спільноту Ліцею №1. Заклад має свою багату історію, гарну інфраструктуру та професійну команду. Ліцей бере участь у міжнародних програмах, активно розвиває STEM-освіту, готує переможців олімпіад, конкурсів і спортивних змагань, — розповів Андрій Білоусов.
Міський голова також подякував українським захисникам, завдяки яким школярі Кам’янського змогли завершити навчальний рік у звичному форматі — з урочистими лінійками, у колі друзів, вчителів та батьків.
Джерело: 5692.com.ua