У Франції скоротили інтервал між дозами для вакцин Pfizer і Moderna

0
31 просмотров

У Франції скоротили інтервал між дозами для вакцин Pfizer і Moderna. Таке рішення прийняли в Міністерстві охорони здоров'я.

Про це повідомляє Le Figaro.

Міністерство охорони здоров'я оголосило у Франції, що інтервал між двома дозами вакцин з матричної РНК-Pfizer або Moderna — буде збільшено. Зараз другу дозу однієї з цих вакцин можна отримати через 35-49 днів після першої вакцини. Тепер же цей термін збільшать від 21 дня до 49 днів.

"Ми модифікуємо систему призначень, щоб ви могли запланувати нагадування між 21 і 49 днями після першої ін'єкції", — написав міністр охорони здоров'я Олів'є Веран в Twitter.

Видання повідомляє, що таке рішення прийняли для того, аби якнайшвидше вакцинувати всіх французів від коронавірусу. Також це дозволить людям не відкладати вакцинацію в період відпусток. Скорочення інтервалу між першою і другою дозою вакцини дозволять отримати обидві дози перед відпусткою.

Нагадаємо, США закуплять ще 200 мільйонів доз вакцини Moderna. Ними будуть прищеплювати людей, які хочуть отримати першу дозу вакцини та, можливо, дітей.

Раніше повідомлялося, що у Франції послаблюють карантинні обмеження. Там скасовують комендантську годину.