У Держдепі назвали завдання для України щодо «Нафтогазу» та інших реформ

0
10 просмотров

Україна просувається на шляху реформ, але для їх реалізації потрібно зробити ще багато чого. Зокрема, в корпоративному управлінні компанією "Нафтогаз України".

Про це в інтерв'ю РБК-Україна заявив радник Державного департаменту США Дерек Шолле.

За його словами, в українських реформах видно позитивні тренди. Він також зазначив, що держсекретар США Ентоні Блінкен говорив про п'ять ключових кроків, у тому числі про прийняття низки законів і притягнення корумпованих чиновників до відповідальності, тому що Вашингтон хоче бути корисним, наскільки це можливо.

"Таким чином, є безумовно позитивні речі, наприклад, нещодавно прийнята судова реформа, досить конструктивна, на нашу думку. Безсумнівно, ще є що робити, але для того і потрібні партнери — давати один одному кращі поради і допомагати чим можна", — зазначив Шолле.

Він також назвав можливі наступні KPI для України в плані реформ.

"Я знаю, буквально вчора парламент прийняв ряд рішень за законами, які тепер повинні бути підписані президентом. А що стосується "Нафтогазу", то треба знайти шлях, як рухатися далі в плані наглядової ради, яка буде розглядатися як законний і надає об'єктивний контроль — це також буде для нас пріоритетом", — додав він і сказав, що чим раніше будуть реалізовані реформи, тим краще.

Нагадаємо, раніше держсекретар США Ентоні Блінкен заявив, що у реформ в Україні є підтримка народу, але боротьба з корупцією має бути в пріоритеті.