2.8 C
Kamenskoe
Субота, 28 Березня, 2026
На Головну Новини США пригрозили іноземним банкам санкціями за допомогу Росії

США пригрозили іноземним банкам санкціями за допомогу Росії

Заступник міністра фінансів США Адевале Адейемо провів приватну зустріч з представниками міжнародних фінансових організацій, щоб роз'яснити їм наслідки допомоги Росії в обході міжнародних санкцій.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на New York Times.

"Якщо ви надаєте матеріальну підтримку особі або організації, що знаходиться під санкціями, ми можемо поширити на вас наш режим санкцій і використовувати наші інструменти, щоб притиснути вас", – заявив американський чиновник.

За його словами, навіть якщо фінансові установи базуються в країнах, які не ввели обмеження проти Росії, це не означає, що компанії "недоторканні", якщо порушать санкції США і Європи.

Раніше ми повідомляли, що Великобританія ввела санкції проти Кабаєвої, сім'ї та колишньої дружини Путіна. Британський уряд посилює тиск на Путіна і його найближче оточення, в тому числі шляхом санкцій проти його "гаманців" і членів сім'ї.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.