Пригожин є потенційним наступником Путіна, – колишній британський розвідник

Засновник приватної військової компанії "Вагнер" Євген Пригожин, ймовірно, може стати наступником російського диктатора Володимира Путіна.

Як повідомляє РБК-Україна , про це в коментарі Sky News заявив колишній співробітник британської військової розвідки Філіп Інграм.

За його словами, призначення начальника Генштабу ЗС РФ Валерія Герасимова на посаду керівника так званої "спеціальної військової операції" в Україні було спробою Путіна збільшити роль Міноборони, тим самим зменшивщи роль Пригожина, який "займається своїми справами".

Інграм зазначає, що зараз Пригожин є "темним конем". Його найманці беруть участь у всіх бойових діях навколо Бахмута та Соледара.

"Але у нього є прямий зв'язок з Володимиром Путіним. Строго кажучи, він повинен працювати під військовим командуванням, але він, схоже, чинить по-своєму. Він бере на себе відповідальність у різних областях. За повідомленнями, він також є потенційним наступником Путіна у разі його висування – і він відкрито критикує як (міністра оборони РФ – ред.) Сергія Шойгу, так і Герасимова", – додав колишній розвідник.

Нагадаємо, раніше РБК-Україна підкреслювало, що Пригожин неодноразово заявляє про участь своїх найманців у боях навколо Бахмута та Соледара, оскільки для нього це питання особистого іміджу та репутації ПВК.

Більш детально про Пригожин і про те, як він пробрався у верхівку Кремля, можете дізнатися у матеріалі РБК-Україна.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.