Польща нарахувала 206 спроб прориву кордону мігрантами за добу

0
26 просмотров

Польща за минулу добу зафіксувала 206 спроб незаконного перетину кордону біженцями з боку Білорусі. Зокрема, під час однієї з них група зі 100 мігрантів намагалася штурмувати рубіж.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на польську прикордонну службу в Twitter.

Як зазначили у відомстві, цього разу група біженців намагалася прорвати кордон біля польського прикордонного пункту Біловежа.

"На ділянці, що охороняється прикордонним постом у Біловежі, прикордонна служба відбила напад на кордон групи зі 100 осіб", — йдеться в повідомленні.

Внаслідок чого, було затримано семеро іноземців за сприяння мігрантам. Серед яких шість громадян Грузії та один — Росії.

Wczoraj tj.26.11 gr.próbowało nielegalnie przekroczyć 206 osób. Próbom tym zapobieżono.
Za pomocnictwo #funkcjonariuszeSG zatrzymali 7 cudzoziemców:6 ob.Gruzji i ob.Rosji.
Na odcinku ochranianym przez Placówkę SG w Białowieży,służby odparły atak na granicę grupy 100 osób. pic.twitter.com/UF1rLS3Jx9

— Straż Graniczna (@Straz_Graniczna) November 27, 2021

Нагадаємо, вчора лідер білоруського режиму Олександр Лукашенко заявив мігрантам, які застрягли на кордоні з Польщею, що країна допоможе їм повернутися додому, якщо вони захочуть.

Додамо, заступник міністра закордонних справ Польщі Марцін Пшидач заявив, що на польсько-білоруському кордоні відбувається гра авторитарних режимів Білорусі та Росії. Вони намагаються звинуватити Польщу у гуманітарній кризі на кордоні.