МВС про службу 112: у травні запустимо в Дніпрі, а до кінця року по всій країні

Єдиний номер порятунку запрацює по всій Україні вже до кінця року. Вже в травні відкриється центр в Дніпрі, а ще за кілька місяців і в Одесі.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Міністерство внутрішніх справ України.

"До кінця 2024 року планується поширити роботу Служби 112 на всю територію України", – повідомили в МВС.

За даними правоохоронців. наразі лінія 112 працює вже у двох макрорегіонах України – центральному та західному.

"У травні очікується запуск центру Служби 112 у Дніпрі, а у вересні – в Одесі. Центри покриватимуть східні та південні регіони України відповідно", – пояснили в МВС.

Користування єдиним номером порятунку

Правоохоронці зазначили, що громадяни можуть звертатися за допомогою з будь-якого куточка України. Виклик за номером 112 перенаправляється до служб екстреної допомоги.

До того ж на лінію 112 можуть звертатися і люди з порушеннями слуху чи мовлення. Для цього необхідно надіслати повідомлення на номер 112. Після цього надійде посилання на відеозв’язок з операторами, які володіють жестовою мовою.

"Варто зазначити, що номери профільних екстрених служб 101, 102, 103 і 104 продовжать працювати й після 2024 року", – додали в міністерстві.

Нагадаємо, що від липня минулого року в Україні поступово впроваджується єдиний номер допомоги 112. В матеріалі РБК-Україна можна детальніше дізнатись про те, де і як саме працює єдиний номер порятунку.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.