Магучіх здобула золото Діамантової ліги у стрибках у висоту

Українська легкоатлетка Ярослава Магучіх здобула золото Діамантової ліги у стрибках у висоту. Змагання пройшли у швейцарській Лозанні.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на результати змагань.

Сьогодні, 22 серпня, Магучіх здобула золото на етапі Діамантової ліги у стрибках у висоту.

Це перша нагорода українки після здобутого золота Олімпіади-2024.

Магучіх з результатом 1,99 м стала першою, але вона все ще продовжує стрибати.

Її колега, українка Ірина Геращенко не змогла взяти висоту 192 см на першому турнірі після бронзи на Олімпійських іграх-2024. Спортсменка завершила етап у Лозанні на 5-му місці.

6. Ірина Геращенко (Україна) – 1,88.

Нагадаємо, що 4 серпня українська легкоатлетка Ярослава Магучіх стала олімпійською чемпіонкою Парижа в стрибках у висоту.

Варто зазначити, що левову частину призового виграшу Магучіх віддала на благодійність. Кошти зокрема отримали кілька організацій, що допомагають тваринам.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.