Леброн Джеймс повертається на майданчик: коли легенда “Лейкерс” зіграє перший матч

Легендарний форвард "Лос-Анджелес Лейкерс" Леброн Джеймс пропустив початок свого рекордного 23-го сезону НБА, але його повернення очікується вже зовсям скоро.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на ESPN.

Леброн пропустив старт сезону

Американський баскетболіст Леброн Джеймс не брав участі у перших матчах сезону НБА 2025/26. Форвард "Лос-Анджелес Лейкерс" пропустив старт через радикуліт – біль у сідничному нерві, що віддає по задній поверхні ніг.

Але ще наприкінці червня 40-річний Джеймс підписав новий контракт з "Лейкерс", продовживши виступи до завершення сезону 2025/26.

Цей сезон стане для нього рекордним 23-м у кар’єрі НБА, що перевищує досягнення Вінса Картера, який завершив кар’єру після 22 сезонів.

Реабілітація та повернення на майданчик

Інсайдер Дейв Макменамін розповів, що процес реабілітації Джеймса йде за планом, і його повернення очікується приблизно через три тижні, тож десь всередині листопада.

Легендарний баскетболіст виконував індивідуальні тренування за власною програмою, не беручи участь у командних сесіях і передсезонних матчах.

Тренер "Лейкерс" Джей Джей Редік підтвердив, що Джеймс точно пропустить щонайменше перші п’ять-шість ігор сезону.

"Ви повинні розігрувати карти, які маєте. Прикро, але це реальність. З Леброном ні в кого немає часу. Він ще не на майданчику з командою, але це реальність", – зазначив Редік.

Попередні досягнення та очікування сезону

Минулого сезону Леброн набирав у середньому 24.4 очка, робив 8.2 передачі та 7.8 підбирань за гру.

Чотириразовий чемпіон НБА зіграв 70 з 82 матчів і встановив унікальний рекорд разом зі своїм сином Бронні Джеймсом, ставши першою парою батька і сина, які виступили разом у матчі НБА.

"Лейкерс" стартують новий чемпіонат домашнім матчем проти "Голден Стейт" 21 жовтня.

Раніше ми писали, що Олексій Лень, який не знайшов команди в НБА, може стати одноклубником Луніна.

Також читайте про арешти зірок НБА, які працювали на мафію.