Комунальники Камʼянського виконали більше 50 тисяч заявок від мешканців за минулий рік

Тільки за перші  4 місяці цього року комунальники виконали вже біля 17 000 заявок. Про це стало відомо на нараді за участю керівників майже всіх підприємств комунальної сфери міста 2 травня.

На засіданні аналізували виконання заявок, які поступають від містян через Єдину диспетчерську службу (ЄДС). 

Так, наприклад, за минулий рік до ЄДС надійшло майже чверть мільйона дзвінків (220 968), більшість звернень мали консультативний характер, заявок прийнято 57 151, з них виконані – 53 757 (звернення вважається «закритим» тільки після того, як виконання підтвердив той, хто звертався). 

Відсоток виконання заявок за минулий рік склав понад 94%.

За перші 4 місяці 2023 року дані такі: 65 947 дзвінків, по більшості з яких надані консультації. Заявок прийнято 18 264, з них виконано  – 16 731. Загальний відсоток виконання склав 91, 61%.

Керівники підприємств, таких як ДТЕК, КП «Транспорт», КП «Добробут», КП «Благоустрій», «Акватех», «Ліфтсервіс», ДРБУ, Міська аварійна служба та інші на засіданні доповіли про причини незакритих звернень громадян. 

Окрему увагу виконавців було звернено на невисокий відсоток виконання звернень щодо обрізки дерев. Роботу в цьому напряму обіцяють покращити, але, за словами керівника відповідального підприємства, іноді містяни залишають заявки на видалення дерев, які, на його думку, чіпати не треба.

За словами директора КП «Транспорт» Івана Горбаренка, по підприємству, що він очолює, більшість незакритих звернень – це скарги на кондукторів та інші конфліктні ситуації, що виникають у вагонах. Окремий пласт – це переповнені смітники на зупинках, де є торгові об’єкти. Останню проблему доручено доопрацювати КП «Благоустрій».

До більш активної роботи (враховуючи виділені на підприємство кошти) було закликано керівництво притулку для тварин.   

Невиконані заявки по «ЕККО-СІТІ» – прохання про перенесення місць збору ТБО там, де це зробити неможливо, доповів представник підприємства Андрій Тітаренко. Щодо тепломереж – це ті звернення, які неможливо було опрацювати, коли система заповнена теплоносієм (їх опрацьовують зараз).

Як зазначили на засіданні, головна мета аналізу звернень – висновки та вдосконалення подальшої роботи, яка у місті триває щоденно.