Дві українські легкоатлетки вийшли до півфіналу Олімпіади в Токіо

Дві українські легкоатлетки впевнено вийшли до півфіналу на дистанції 800 м на літніх Олімпійських Іграх в Токіо. Вікторія Ткачук пробігла дистанцію за 54,80 секунди в першому кваліфікаційному забігу, А Анна Рижикова показала результат 54,56 секунди в другому кваліфікаційному забігу.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на трансляцію Олімпіади.

Обидві Українки виграли свої забіги і спокійно вийшли в півфінал, який відбудеться 2 серпня. Підсумковий результат Рижикової – третій у кваліфікації, у Ткачук – сьомий.

Ще одна українка Марія Миколенко, яка не виконала необхідний норматив для участі на Олімпіаді, але потрапила в Токіо по добору, старалася, перший раз у неї навіть був фальстарт, за що вона отримала жовту картку, а після цього пробігла за 57,86 секунди. Миколенко стала сьомою у своєму забігу і останньою 36-ю всього, не зумівши вийти в півфінал.

Нагадаємо, 30 липня на Олімпіаді в Токіо стартували змагання з легкої атлетики.

Українці брали участь відразу в п'яти кваліфікаційних дисциплінах – Андрій Проценко (Стрибки у висоту), Микита Нестеренко (метання диска), Ольга Голодна (метання ядра), Ольга Саладуха (потрійний стрибок) і бігуни Аліна Логвиненко, Катерина Климюк, Олександр Погорілко і Микита Барабанов (змішана естафета 4х400).

Але ніхто з них не зміг пробитися у фінали змагань. А Ольга Саладуха і зовсім після проваленої кваліфікації оголосила про завершення кар'єри.