“Дніпро-1” декласував “Ворсклу” в матчі за третє місце УПЛ

Сьогодні, 27 листопада, відбувся центральний матч 16-го туру української Прем'єр-Ліги. "Дніпро-1" знищив "Ворсклу" в матчі за третє місце-5:1.

Детальніше – в матеріалі РБК-Україна.

Обидва клуби після екватора чемпіонату мали по 31 очку, але полтавці були вищими і посідали третє місце через кращу різницю голів.

Але тут дніпряни відразу показали, що налаштовані третє місце відвоювати. Господарі шокували гостей вже на 8-й секунді матчу, коли Гуцуляк результативно завершив довгий закид зі своєї половини від Нельсона – 1:0.

Правда, всі головні події матчу сталися вже після перерви. "Дніпру-1" вдалася забійна 10-хвилинка, коли господарі зуміли забити відразу чотири голи – спершу дубль оформив Довбик, забивши на 52 і 54 хвилинах, потім результативний удар на свій рахунок записав Піхальонок, а добив гостей оформив другий рік Гуцуляк. Полтавці змогли відповісти лише голом престижу на 82-й хвилині – гол на рахунку Кравчука.

Перемога дозволила дніпрянам вийти на чисте третє місце, а "Ворскла" може втратити четверте місце, якщо в понеділок "Зоря" обіграє "Олександрію".

Нагадаємо, сьогодні "Динамо" обіграло "Минай" і тимчасово відірвалося від "Шахтаря" на три очки.