2.8 C
Kamenskoe
Вівторок, 17 Березня, 2026
На Головну Новини Чорногорія передасть Україні додаткову військову допомогу

Чорногорія передасть Україні додаткову військову допомогу

Уряд Чорногорії за ініціативою Міноборони країни підтримав передачу Україні додаткової військової допомоги. Рішення було ухвалено у четвер.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на телерадіокомпанію RTCG.

"Це рішення відображає послідовність у забезпеченні підтримки збереження цілісності та суверенітету України", – йдеться у повідомленні.

У Міноборони країни заявили, що від початку російського вторгнення в Україну Чорногорія, як повноправний член НАТО і кандидат в ЄС і друг українського народу, засуджує дії російської країни-агресорки.

"Військова та гуманітарна допомога, яку надала Чорногорія, є доказом безкорисливої підтримки хороброго українського народу та безперервної відданості спільним діям проти недемократичних принципів", – заявили в Міноборони.

Там також зазначають, що в найближчий період потреби будуть розглянуті у співпраці з українською стороною та партнерами для надання необхідної фінансової, гуманітарної та військової підтримки.

Нагадаємо, напередодні президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з прем'єр-міністром Чорногорії Міло Джукановичем.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.