«Частина великої гри з розхитування ситуації»: Кулеба про ініціативу Держдуми РФ визнати «ЛДНР»

0
49 просмотров

Сьогодні Рада Державної Думи Росії прийняла рішення щодо розглядання звернення до президента РФ Володимира Путіна про визнання "ЛДНР". Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба назвав відповідну ініціативу "великою грою з розхитування ситуації".

Про це пише РБК-Україна з посиланням на слова міністра закордонних справ Дмитра Кулеби в ефірі ток-шоу "Свобода слова" на ICTV.

"Що стосується цього проєкту з ініціативи комуністів. Це шпилька в мінські домовленості… З аналізу інформації, яку ми маємо, ця ініціатива внесена з метою розхитування", — заявив Кулеба.

За словами міністра, наразі Україна не спостерігає намірів у Росії визнавали "ДНР" й "ЛНР". Водночас якщо рішення з боку Кремля буде прийнято — це буде означати вихід з мінських домовленостей.

"Це частина великої гри з розхитування ситуації. Якщо це буде ухвалено, то це буде де-юре вихід з мінських домовленостей", — додав Кулеба.

Нагадаємо, РБК-Україна розповідало про те, що 19 січня Комуністична партія РФ внесла проєкт до Державної думи Російської Федерації з проханням визнати "ЛНДР".