Біатлон. Журавок фінішувала в топ-10 спринту на Чемпіонаті Європи: всі результати

В німецькому Арбері проходить Чемпіонат Європи з біатлону. Жінки пробігли спринтерську гонку.

Про це повідомляє РБК-Україна.

Кращою з українок стала Юлія Журавок, продемонструвала чисту стрільбу та фінішувала сьомою, з відставанням 39,8 секунд від переможця.

Також в залікову зону потрапили Ольга Абрамова та Анастасія Меркушина. Абрамова допустила одни промах і фінішувала на 28-й позиції. У Меркушиної було аж три промахи, що не дозволило їй піднятись вище 40-ї позиції.

Знову провалила гонку легендарна Віта Семеренко, допустивши три хиби на стрільбі стоячи Віта фінішувала лише 51-ю. Валерія Дмитренко з чотирьма промахами стала 78-ю і не потрапила до гонки переслідування.

Переможницею стала норвежка Рагнільд Фемштейневік. Срібло і бронза у німкень – Франциски Хільдебранд та Яніни Хеттіх.

Завтра Чемпіонат Європи продовжиться гонками переслудування. Чоловіки вийдуть на старт о 11:30, а жінки о 14:30.