Біатлон. Українки за межами топ-20 жіночого персьюту на Чемпіонаті Європи: результати гонки

В німецькому Арбері проходить Чемпіонат Європи з біатлону. Жінки пробігли гонку переслідування.

Про це повідомляє РБК-Україна.

Надії на медаль для збірної України були пов’язані з Юлією Журавок, яка стартувала сьомою з відставанням від подіуму в 14 секунд. Проте Юлія не змогла впоратися з вітряною погодою та настріляла цілих дев’ять кіл штрафу, і як підсумок лише 37-е місце на фініші.

Ольга Абрамова трохи краще впоралася зі стрільбою, зробивши шість промахів, що дозволило їй піднятися з 28-го місця на 21-е. Анастасія Меркушина та Віта Семеренко не вийшли на старт персьюту, щоб краще підготуватися до завтрашніх естафет.

Чемпіонкою Європи в гонці переслідування стала – молдовська біатлоністка Аліна Стремоус. Вона допистила лише чотири промахи та піднялась з четвертої позиції на першу. Другою стала німкеня Яніна Хеттіх, яка розміняла третє стартове місце на друге фінішне. Бронзу завоювала норвежка Дженні Енодд, яка стартувала аж 13-ю.

Завтра на Чемпіонаті Європи пройде останні змагальний день. Об 11:30 стартує зміашана естафета, а о 14:30 одиночна змішана естафета.